Genel Müdürlük

KİP, Türkiye’nin güçlü ve değerli grupları arasında yer alan Gürmen Group’a bağlı olarak faaliyet göstermenin sorumluluğu ve bilinciyle erkek moda endüstrinde etkili bir konuma sahip.

1970’li yıllarda temelleri atılan Gürmen Group; günümüzde hazır giyim & perakende, enerji, tarım ve teknoloji sektörlerinde değer yaratıyor.

Gürmen Group; doğduğu topraklarda kurulu Kastamonu ve Karabük Safranbolu erkek hazır giyim fabrikaları, Türkiye’den dünyaya uzanan perakende mağazaları, Manisa Alaşehir’de jeotermal santral yatırımları, Kastamonu Devrekani, Aydın Karacasu’daki tarım faaliyetleri ve Yıldız Teknopark’ta faaliyet gösteren teknoloji şirketinin yanı sıra gelişime, keşfetmeye tutkuyla bağlı güçlü insan kaynağıyla Türkiye’nin ekonomisine değer katıyor, geleceği şekillendiren adımlar atıyor.

Grup; Gürmen Giyim, Maspo Enerji, Gökkale Tarım, Ortaş Tarım, Gürmen Teknoloji şirketleri ve KİP, RAMSEY, Gökkale, Vievi markalarıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Tel : (+90) 212 484 04 84

Fax : (+90) 212 644 31 90

Adres : Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Keresteciler Sitesi, Kızılcık Sokak No:23 34173 Merter, Güngören İstanbul - Türkiye  

E-posta : iletisim@kip.com.tr