Değerli Üyemiz,

Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yaptığımız geliştirmeler neticesinde güvenliğinizi gözetmemiz için Üye Giriş alanından " ŞİFREMİ UNUTTUM " butonuna tıklayarak, önceden kayıtlı mail adresinizi ile şifrenizi güncellemenizi rica ederiz.

KİP
İade ve Değişim

Ücretsiz tadilat ve değişim yapabilir miyim?

Sadece konsept mağazalarda ücretsiz tadilat ve değişim yapabilirsiniz. Konsept mağazalarımızın listesine "Mağazalar" listesinden ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Kip Online Shop'tan verdiğiniz siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (kargo hasarı, üretim hatası, cayma hakkı, vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde, Fatura üzerine iade talebinizi yazarak adresimize göndermeniz gerekmektedir. Ürünleri tarafımıza gönderirken aşağıdaki "İade Koşulları" başlığı altındaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-10 iş gününü kapsamaktadır.

Satın aldığım sezon ürünü nasıl değiştirebilirim?

Ürününüzün değişimini e-store üzerinden ya da Konsept Mağazalarımızdan yapabilirsiniz. E-store üzerinden değişim yapmak için iade ile aynı işlem süreci geçerlidir. Sezon Mağazalardan değişim yapmak içinse ürünün orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte mağazaya gidilmesi gerekmektedir. Ürünün kip.com.tr'den alımı esnasında kullanılan kupon kodu, indirim çeki, hediye çeki vb. özel indirimler varsa mağazadan yapılan değişimlerde bu indirimlerin tamamı geçersiz olacaktır. Ürünün mağazada o esnadaki satış fiyatı ve uygulanan promosyonlar geçerli olacaktır.

Satın aldığım indirimli ürünü nasıl değiştirebilirim?

Ürününüzün değişimini direk olarak kip.com.tr'den üzerinden ya da OUTLET Mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Kip.com.tr üzerinden değişim yapmak için iade ile aynı işlem süreci geçerlidir. OUTLET Mağazalardan değişim yapmak içinse ürünün orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte mağazaya gidilmesi gerekmektedir. ürünün e-store'dan alımı esnasında kullanılan kupon kodu, indirim çeki, hediye çeki vb e-store'a özel indirimler varsa mağazadan yapılan değişimlerde bu indirimlerin tamamı geçersiz olacaktır. ürünün mağazada o esnadaki satış fiyatı ve uygulanan promosyonlar geçerli olacaktır.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

Anlaşmalı olduğumuz ve ürünün size teslimatını yapan kargoyu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. Ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo  ile gönderebilirsiniz. İade için Yurtiçi Kargo dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır. İade etme süresi kaç gündür? İade etme süresi, Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren otuz gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

kip.com.tr, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi, banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

İade koşulları nelerdir ?

- Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız,

- Ürünün satış faturasını arkasında bulunan ürün iade bölümünü doldurarak göndermeniz,

- Eğer fatura firma adına kesilmiş ise, ilgili firmanın düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir.

- Ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz.

- Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-10 iş gününü kapsamaktadır.

İade edeceğim ürünü hangi adrese gönderebilirim?

İade için ürünün gönderileceği adres aşağıda belirtilmiştir. Kargonuzu gönderirken alıcı bölümünde "İNTERNET SATIŞI İADE DEPARTMANI" bilgisini belirtmenizi rica ederiz. Ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz.

Gürmen Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. İNTERNET SATIŞI DEĞİŞİM VE İADE DEPARTMANI

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. Dünya Ticaret Merkezi No:10 1-28 Çarşı Bodrum Kat Yeşilköy-Bakırköy/İSTANBUL

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.