{{translate.filter}}
{if $LANGUAGE== 'tr' } Filtrele {else} Filter {/if}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
FİLTRELE FILTER
TEMİZLE CLEAR

Özel anların ve şık bir stilin vazgeçilmez parçası Kip smokin gömlek modellerini keşfedin

Sıralama seçin
28 ürün
Filtrele Kapat
Sırala
ürünleri Sırala
Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan
699,00 TL
499,00 TL
RENK
699,00 TL
499,00 TL
RENK
699,00 TL
499,00 TL
RENK
699,00 TL
499,00 TL
RENK
1.795,00 TL
1.077,00 TL
RENK
1.795,00 TL
1.077,00 TL
RENK
1.795,00 TL
1.077,00 TL
RENK
1.795,00 TL
1.077,00 TL
RENK

Romantik Erkeklerin En Dinamik Stil Elementi: Smokin Gömlek Modelleri

Davetlerde ve düğünlerde tek bakışta farkını ortaya koymak isteyen erkeklerin ilk tercihi haline gelen smokinlerin geçmişi 19. yüzyıla dayanıyor. Romantik bir deneyim yaşatan smokinler, geçmişten günümüze etkinliklerin olmazsa olmaz stil kodlarından biri...Özel anların vazgeçilmez parçası smokin gömlekler, gücünü enerjik ve eğlenceli erkeklerin stilinde hissettiriyor. Pantolon ve ceketle dinamilk bir uyum yakalayan smokin gömlek tasarımları papyon, kol düğmesi, kravat iğnesi gibi şık aksesuarlar ile kombinlendiğinde tarz bir görünüm yaratıyor.Erkek smokin gömlek modelleri, pamuk ve saten kumaşlar ile tasarlanıyor. Çok yönlü tavrıyla öne çıkan, nefes alabilen dokusuyla iyi hissettiren pamuklu smokin gömlekler ilkbahar ve yaz aylarında gözde bir seçim olarak biliniyor. Saten kumaşlar ile üretilen modeller, yepyeni bir stil hikayesi yaratmak için smokin gömlek çeşitlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Smokin Gömleği Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her detayında KİP şıklığını yansıtan smokin gömlek modellerini seçerken kalıp, beden seçenekleri, yaka modeli ve manşet detayı gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısın. Davetlerde şık tarzınla ilgiyi üzerine çekmek için, smokin gömlekte senin için en uygun beden seçeneğini tercih etmen gerekiyor. Şık formlarıyla dikkat çeken smokin gömlekler regular fit ve slim fit seçenekleri sunuyor. Regular fit, bir başka deyişle normal kesimli gömlekler neredeyse herkese uyan standart, rahat bir kesime sahip olarak üretiliyor. Slim fit smokin gömlek modelleri, vücudu saran yapısıyla en özgür smokin tarzını tamamlıyor.Erkek smokin gömleklerinde beden seçeneklerinin yanı sıra, yaka detaylarının da bir o kadar önemli. Dinamik tasarımlarıyla dikkat çeken yaka modelleri, smokinin görünümünü oldukça etkiliyor. Örneğin keskin yüz hatlarına sahipsen, ata yaka ya da sivri yaka seçeneklerini tercih edebilirsin. Yüz hatların daha yuvarlak ise, klasik yaka smokin gömlekler senin için uygun bir seçim olabilir.Yüksek enerjine eşlik edecek en şık smokin görünümüne giden yolda, tarz bir stil ayrıntısı olan manşet detaylarına da göz önünde bulundurman gerekiyor. Smokin gömleklerde bu tasarım detayı kol düğmesi gibi aksesuarların kullanımı için oldukça önemli. Özel günlerde ve davetlerde kendini KİP şıklığına bırakmak için duble manşet smokin gömlekleri tercih edebilirsin. Kol kısımlarının uç kısmında, kol düğmesi kullanımına fırsat veren ilikler bulunan bu gömlekler ile gecenin yıldızı sen olabilirsin.

Smokin Gömleği Nasıl Olmalıdır?

Kusursuz bir görünümün anahtarını elinde tutan smokin modellerinin dinamik tamamlayıcısı smokin gömleklerin kollarının manşetsiz gömleklere kıyasla 1 cm daha uzun olmasına dikkat et. Aksesuar olarak papyon tercih edeceksen, ata yaka gömleklerde kendini daha iyi gösterdiği için seçimini bu modellerden yapmaya özen göster. Şık ve havalı bir görünüm yakalamak için beyaz smokin gömlek tercih edebilir; gömleğini tarzını yansıtan antrasit, lila, pembe, gold  ya da silver tonlarındaki dinamik kol düğmeleriyle tamamlayabilirsin.

Smokin Gömlek Modellerinin Fiyat Aralığı Ne Kadardır?

Yenilikçi dokunuşlar, fit kesimler ile havalı ve modern bir görünüme kavuşan smokinlerin en hit tamamlayıcısı smokin gömlek modellerinin fiyatları, kullanıcılar tarafından oldukça merak ediliyor. Hayatın içinde keyifli var olabilen erkeklere davetlerde ve düğünlerde eşlik edecek smokin gömlek fiyatları, üretilen modelin kumaşına, kalitesine ve tasarımında kullanılan tekniklere göre değişiklik gösterebiliyor.