x

Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

kip.com.tr’de ödeme işleminizi kredi kartı ve havale yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi banka kartları ile taksit imkanından faydalanabilirim?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini yabancı ülke kartları hariç diğer bankalara ait MASTER ve VISA kartlar ile yapabilirsiniz. Ayrıca bankaların sundukları taksit imkanından da faydalanabilirsiniz. Diğer tüm banka kartlarını kullanarak tek ödeme seçeneği ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Havale ile ödediğim siparişim ne zaman kargoya verilir?

Havale ile sipariş verdiğinizde en geç 3 iş günü içerisinde sayfada belirtilen banka hesabına yapılmalıdır.. Ödemenizi yaparken tam tutarı aktardığınızdan ve açıklama kısmına sipariş numaranızı yazdığınızdan emin olmalısınız. ATM üzerinden yapılan havale işlemlerinde bazı bankalar işlem ücreti alabilmektedir. Tahsil edilen bu bedel KİP'in sorumluluğunda değildir, detaylar ile ilgili bankanız ile irtibata geçebilirsiniz.

Kredi Kartı ile yapılan ödemeler güvenli midir?

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması süreci, bankaların sunduğu maksimum güvenlik sistem altyapısı ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır. Ayrıca dilerseniz 3D Secure seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

Siparişinizi verirken açılacak olan "Ödeme Sayfası"nda anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

kip.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Havale ile ödeme yaparken kullanacağım banka bilgileri nelerdir?

Aşağıdaki Gürmen Giyim San. ve Tic. A.Ş. banka hesabı üzerinden havale, virman ya da EFT yöntemlerinden biriyle alışveriş yapılabilir.

Önemli Uyarı: Havale ve EFT ödemelerinizde, alıcı ismi mutlaka “Gürmen Giyim San. ve Tic. A.Ş." olarak girilmelidir. Ayrıca, havale, EFT ve virman ödemelerinizde, ücretin hangi siparişe ait olduğuna dair, açıklama bölümüne sipariş numaranızı eklemeniz gerekmektedir. Sipariş oluşturulduktan sonra 3 gün içerisinde havale yapılmaz ise sipariş otomatik iptal edilecektir. Ödeme işlemi gerçekleşmeyen ürünler rezerve edilememektedir.

Hesap Adı: GÜRMEN GIYIM SAN VE TIC A.S.

Banka: Garanti

Şube:  Merter-426

Hesap Türü: TL

Hesap No: 6292983

IBAN No: TR72 0006 2000 4260 0006 2929 83