x

Bizim için önemlisiniz…

 

Tüm dünyayı etkileyen Covid-19 pandemisinden korunma ve yayılımını önleme konusundaki uyarıları dikkate alarak, sizler ve çalışanlarımız için gerekli olan tüm hijyen önlemlerini uyguluyoruz.

KİP online mağazamızdan yaptığınız alışverişlerde birinci önceliğimiz sağlık ve güvenlik olduğu için uygulamaya aldığımız önlemleri ve yenilikleri sizlerle paylaşmak istedik.

Online İade/Değişim İşlemleri

Kip.com.tr mağazamızdan yaptığınız alışverişleriniz için iade/değişim süresini 60 gün olarak düzenledik.

Ücretsiz Kargo

Online alışverişlerinizde sipariş alt limiti olmaksızın ücretsiz kargo olanağı sağladık.

Güvenli Teslimat

Siparişlerinizi tüm hijyen önlemlerini almış ekiplerimiz özel kutularına dikkatle yerleştirmektedir. Siparişinizin kutusunu ilk sizin açmanızı sağlayacak size özel güvenlik etiketini takmakta ve kilitli taşıma çantasına koyarak kargo sürecini başlatmaktadır. 

İleri Tarihli Teslimat

Dünya Sağlık Örgütü ürün ve kargo ile ilgili bir sınırlama getirmemiştir. Ancak yine de seçimi sizlere bırakıyor ve dileyen müşterilerimize siparişlerini 30 gün sonra kargoya verilerek teslim alma seçeneği sunuyoruz.

 

Covid-19 hakkında merak edilen detaylara https://www.who.int/health-topics/coronavirus linkinden ulaşabilirsiniz.

Size güvenle teslim edilen siparişinizi keyifle kullanmanızı temenni eder, tedbirli olarak bu zor süreci hep birlikte atlatacağımıza olan yüksek inancımızla sağlıklı günler dileriz.