x
Basın

KİP Erkeği’ni Enerjik Bir Sezon Bekliyor!


Erkek moda markası KİP, İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile bu sezon da şık, trendy ve renkli bir dünya sunuyor. KİP Erkeği’nin casual görünümünü güçlü bir şekilde destekleyen koleksiyonda; mavi ve tonları kendine oldukça geniş yer bulurken bej, beyaz, turuncu, yeşil, tarçın, bordo gibi sezonun ruhuna uygun sıcak ve enerjik renkler bir arada kullanılıyor.

Koleksiyonda, hafif ve fit ceketlerden renkli spor pantolonlara, ofis tarzına dahil edilebilecek kadar şık t-shirtlerden, desenli ve yaka formlarında farklılaşan gömleklere sezon boyu güncellenen geniş bir ürün seçeneği bulunuyor.

Mevsim geçişi için hafif montlar ve trençkotlar, yaz akşamlarının kurtarıcı parçaları renkli triko ve hırkalar koleksiyonun iddialı parçaları arasında yer alıyor. Hem ceketlerle hem de tek başına kullanılabilecek şıklıkta yelekler ve aksesuar grubundaki renkli loaferler KİP Erkeği’nin etkileyici stilini destekliyor.

Takım elbiselerle bile kullanılabilecek sportif ayakkabı modelleriyle zenginleşen KİP 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu geniş bir aksesuar yelpazesi ve kurtarıcı parçalarıyla da göz dolduruyor.

Parfüm

Koleksiyonun yeni üyesi: KİP Parfüm


KİP İlkbahar-Yaz sezonu ile birlikte koleksiyona parfüm de dahil oluyor. Görünümünün yanı sıra kokusuna da önem veren erkeklerin vazgeçilmezi olmaya aday KİP Explore parfüm İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla birlikte KİP mağazalarında ve www.kip.com.tr ‘de yerini alıyor..